Lizart121

Můžete mi to prosím vysvětlit?

Četla jsem recenzi k jednomu mobilu. Psali tam, že k instalaci aplikací je vyhrazeno 785MB. Znamená to, že pokud budu mít paměťovku, tak i přes to do něj nenarvu víc jak 785MB aplikací (a her)? Děkuji za odpověď =)
Doplňuji:
Mám na mysli Prestigio Multiphone 4040 DUO, četla jsem tuto recenzi: http://www.mo­jandroid.sk/re­cenzia-2/recenzia-prestigio-multiphone-4040-duo-dual-sim-smartfon-s-androidom-4-0-za-dobru-cenu

Odpovědi
huxa

narveš

je potřeba pro chod mobilu a aplikací 785MB, které jsou nějak vyhrazeny (u některých typů na tento prostor nedáš nic jiného).

Thor841

O jaký se jedná mobilní telefon?

Bedy

Těch 785MB je vyhrazeno podle mě ve vnitřní paměti mobilu. Paměťovka je v tomhle nezávislá.
Bude fajn, když nám napíšeš, co to je za mobil.
kdyžtak mi můžeš napsat do vnitřní pošty, můžeme to spolu v klidu probrat, jestli chceš…