hanny 2

Můžete mi říct,kdo umí anglicky,o co tady jde?

< http://useloos­.com/mediapla­yer/?itemid=16369

To jako ten leopard tu opici zakousne a potom se stará o malou opičku?Nebo jak to je?Je tam mluvené slovo,ale nerozumím tomu,natolik v angličtině dobrá nejsem.Děkuji za vysvětlení!

Nejlepší odpověď
Larissa

Jdu o lásku.
Leopardice zabije opičí matku, ta, když se jí leopardice zakousne do krku, tak tím tlakem ze sebe dostane své dítě, malou opičku. Leopardice k ní pocítí mateřskou lásku. Nejde jí o to, že je jiný druh, na tom nezáleží. Malou opičku vnímá jako své dítě. Straží ji před nepřáteli, zachraňuje…

Jde o lásku, lásku mezi zvířaty…

Je velmi smutné, že jim nevadí, jestli mají zuby, či jejich pochoutka jsou banány.

Zato nám lidem – některým – vadí i jiná barva kůže…

Další odpovědi
aramah

Hezké jak to asi dopadlo?

quentos

pomohl bych, ale nejde mi tu zvuk :{(>

hanny 2

quentosi,to je škoda,právě na Tebe jsem spoléhala!

quentos

jsem si to myslel :{)> sorry… tož, hlavní je, že jste si poradili i tak. Slíbil mi kámoš, že se mi na to podívá, co s tím je, ale zatím se k tomu nějak nemá…