Svobodny

Můžete mi poradit, jak si vložím zimní tapetu na plochu svého notebooku?

Nejlepší odpověď
annas

Otevřete odkaz, našla jsem vám zimní tapety pro notebook.

Klikněte pravou myš na fotografii í a vyberte text Nastavit jako pozadí plochy.. Pak ještě jeden klik a tapetu budete mít na ploše. .

https://www.go­ogle.com/sear­ch?client=fire­fox-b-d&biw=1095&bi­h=868&tbm=isch&sa=1&e­i=lxv6XdaAJq6FmwXz9o7AC­w&q=zimn%C3%AD+ta­pety+pro+nete­bookl&oq=zimn%C3%AD+ta­pety+pro+nete­bookl&gs_l=im­g.12...12478.18922­..21359...1.0­..0.127.2404.25j2­......0....1.­.gws-wiz-img.....0..0j0i131j0i6­7j0i131i67j0i30j0i8i30­.0o7_e5de8CU&ved=0a­hUKEwiWqJm8mb_mAh­WuwqYKHXO7A7gQ4dUD­CAY#imgrc=IoiN8fo1iR­HdXM:

Další odpovědi
iceT

třeba takto
https://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-zmenit-tapetu-na-pocitaci

anonym

pohlídejte si aby rozlišení tapety bylo minimálně takové jaké je nativní rozlišení vašeho displaye, předpokládám tedy minimálně FullHd nebo 2K, v googlu když budete hledat ten správný obrázek zadejte „winter wallpapers“ přepněte na obrázky a tam ještě v nástrojích klpněte na roletku Velikost a vyberte z nabízených předvoleb „Velká“ – přímý odkaz zde https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=winter+wa­llpapers&tbm=is­ch&sxsrf=ACYB­GNT2FEbmRqAhvXDa­ycQgLnr-hTS2pw:157675­2813354&source=lnt&tbs=­isz:l&sa=X&ved­=0ahUKEwilodr6xcHmA­hULMewKHVJdA4oQ­pwUIJA&biw=2133&­bih=1217&dpr=0­.9 … pak ta tapeta bude vypadat dobře a nebude rozmazaná v důsledku mizerného rozlišení. volbu takto stažené tapety pak už jen provedete klepnutím na ploše pravým tlačítkem.