hanny 2

Jak prosím převést megawatthodiny na kilowatthodiny?

0,467 MWh = ? kWh
14,105 MWh = ? kWh

Děkuji moc.

Nejlepší odpověď
fanynek

Asi takto 467 kWh a 14105 kWh

Další odpovědi
brillant

1 MWh = 1 000 kWh
https://www.go­ogle.cz/?clien­t=opera#q=mwh+na+­kwh

Kepler

Školní úlohy se zde neřeší. Najdi si význam předpony mega a kilo. Je to jednoduché jak žebř.

Děda Louda

Změň měrnou jednotku a číselný údaj vynásob koeficientem 10³.

Mc Merkurion

Kepler: … silně pochybuju, že je to domácí úkol, spíš vyúčtování elektriky … ale určitě jsi jí tou lichotkou potěšil …

hanny 2

ad Mc Merkurion – na lichotky ti kašlu!!!

mosoj

Násobení a dělení desítkovou řadou je jen správné posouvání desetinné čárky. Mateřskou školku bych tady z toho nedělal.
Pokud neví o co jde , stejně ji to nebude moc úplatné.

hanny 2

mosoji – nejsem opravdu blbka,která neví,o co jde.Prostě jsem si nebyla jistá,tak jsem se zeptala,tak nechápu,proč musíte mít všichni blbý kecy!Tady aby se už jeden bál na něco zeptat!

mosoj

Tvůj problém. Slovo blbka jsi řekla ty a zřejmě to bude pravda.

anonym

neprovokuj,když si ymlsíš,že máš pravdu ty joudo

hanny 2

mosoji – to bych od tebe fakt nečekala.A jestli mě chceš urážet,tak jsi ubohej!!! Do této chvíle jsem si tě tady vážila!

briketka10

hanny

Jsem s Tebou vím, že to nebyl
domácí úkol, že ses jen zeptala 😁
Nejsi žádná školačka to tu snad
nevědí? Já myslím, že ano, ale jsou
nějak podrážděný a chtějí se hádat
ať je to kdokoliv :(

hanny 2

briketko dík,jsem fakt znechucená,to je teda „úroveň“! Sotva sem člověk po dlouhé době vleze,tak se hned musí nas…! Je mně to zapotřebí.....?

cochee

Bez urážky – to je fakt takový problém si to najít vyhledávačem na netu, zvlášť jestli možná mlhavě tušíš, že jde o učivo základní školy (fyzika) a je nutno se tady na to ptát?