nyjono

Můžete mi prosím přeložit text ze štítku? Z AJ.

Znalostí AJ disponujeme jen velmi omezeně a teď se přeme o smysl textu.
Je to dárek k narozeninám.
Díky moc.

Odpovědi
Pepa25

Na začátku něco chybí, pravděpodobně „what“: what I feel about you = to, co k tobě cítím, makes my heart long to be free = vede moje srdce k tomu toužit, aby bylo volné. V podstatě tím autor zřejmě chce říct, že je zadaný, ale něco k adresátovi cítí, takže si přeje, aby byl volný a mohl s ním navázat vztah.

Zdroj: https://www.qu­ora.com/What-does-this-mean-what-I-feel-about-you-makes-my-heart-long-to-be-free-1

cochee

Kromě pravděpodobně chybějícího „What“ na začátku, jak píše Pepa25, je tam ještě chyba ve slově „long,“ vyrazili tam „lone.“ To z toho už dělá spatlaninu. (Kromě toho, ale to je můj subjektivní názor, se mi nelíbí, jak je to vyrobeno – písmena poskakují a kerning je nepravidelný, připadá mi to, jako by si tvůrce půjčil od zámečníků v dílně raznice a naklepal to kladívkem. Pokud to byl záměr, spíš tomu dílku pohoršil 🙂 )

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.