Miroslavst

Můžete mi prosím pomoci, nevím si s tím rady a budu všem moc vděčný. Šlo by to?

Mám vypracovat dyplomovou práci, aby konečně ze mě byl ing., ale to víte, moc jsem se neučil, dělám to na poslední chvíly a tak se ptám. Našel by se někdo, kdo by mi ji písnul mejlem?
Vaše odpověď mi opravdu pomůže. Konečně budu někdo. Nevím, kde se píše čárka v souvjetí, jaké i/y mám použít, ale to snad neva. Díky vám.

Nejlepší odpověď
anonym

já myslím že za ty domácí úkoly už bys měl i doktorát

Další odpovědi
Děda Louda

Asy se proťy tobje spyknou a ňyc ťy nedaj. Mňe taki žárnej dyplom nedaly a to sem ynža jako já newymco. Ďy do Plzňe, tam uspjeješ.

Neonka

Já vám rozumím. 🙂
Tuším, z jakého důvodu jste to napsal. 🙂

ReHu

Asy ti moc neporadym zkuz to na lamparne 🙂.