pn65

Můžete mi poradit s výběrem a uchycením motor na člun?

Potřeboval bych radu, jak uchytit malý el. motor na nafukovací člun kánoi asi 320 cm dlouhý.

Odpovědi
Drap

Celé je to nesmysl. Žádná kanoe, ani nafukovací nemá 320 m

aliendrone

Tohle dost dobře NEJDE zodpovědět, protože nevíme JAK člun vypdá (dneska se kanoe říká snad i nafukovací matraci s převýšeným okrajem). NEVÍME jak je uzpůsobený k zavěšení, nevíme ani jaký motor a AKB použiješ (narvat baterku 160 Ah do malého nafukovacího člunu jde, ale NIC MOC). Dokonce nevíme ani jestli jde o motor ponorný nebo o suchý s převodem na šroub pod vodu.

Nedivím se Glumovi, že vztekle prskal nad neférovou Bilbovou hádankou: „So to má v kapšičkách?“

Jediné co ti tedy můžu alespoň NĚJAK poradit je, abys mrknul na stránky výrobců/prodejců, abys očíhl, jak to řeší oni. Např. zde: https://www.nej­levnejsisport­.cz/motor-nafukovaci-cluny-elektricky-p-29320.html?gclid=­EAIaIQobChMI0e­ymj_fo2gIVjpTtCh2ShwS6­EAYYAiABEgKrI_D_BwE