pn65

Můžete mi poradit s aplikací?

Mám starý xpéčka,hraju na něm hru GTA 3 a při hře se mě vždy sekne obraz a následně mě to ukáže hlášku

,, Instrukce na adrese 0×0057c60 a odkazovala na adresu paměti 0×00000004.
Z paměti nelze provést operaci: written
možnost ladění programu''

Nerozumím tomu nejsem programátor, ale skoušel jsem tuto adresu vyhledat ale nevím si rady.

Nevím, jestli je problém v grafické kartě, nebo ve hře, ale chtěl bych, aby se mi ta hra nesekala.

Poraďte prosím, Díky.

Odpovědi
Bedy

Dobrý den, jak dlouho tento problém trvá? Dělá to jen při hraní této hry? Pravděpodobně by mohlo pomoci přeinstalovat ovladače grafické karty.

Misirik

Jestli je toho tam víc tak to zkus sem dát třeba se ukáže co se s tím stalo.