nighe

Můžete mi poradit nějaký kvalitní grafický program, ve kterém se dají dělat návrhy na obaly zboží?

Potřebuji program, který by zvládl návrhy na obaly zboží potravin,kosmetiky a podobných sortimentů a různé etikety např. na láhve s minerálkou a podobně.

Nejlepší odpověď
Lamalam

Tohle zvládne řada programů, třeba Corel Draw.

Další odpovědi
McArthur

Pro profesionální grafiku se používá nejčastěji Adobe Photoshop + další aplikace od tohoto výrobce. Celá základní výbava přijde na cca 40000 Kč.

Cenově příznivější je Corel Draw! Celá základní výbava přijde na cca 5000 Kč.

Má-li to být zadarmo, potom Gimp (ke stažení: http://www.gim­p.org/download­s/ ). Je v češtině a manuál na webu je také česky.