bohunka1

Můžete mi poradit jak nemít v bramborové kaši hrudky?

Ikdyž tam liju teplé mléko, tak stejně je hrudkovatá. Já vím,že záleží na druhu brambor, ale spíš jsem tele a neumím ji udělat.

Nejlepší odpověď
anonym

Bohunko,dobre rozvarit brambory,zalevat ohratym maslem a mlekem.Mas-li slehac tak slehacem do hladka,s mlekem opatrne at ji nemas ridkou-ja osobne rucne sleham,spise chci rici,ze stoucham.Verim,ze se priste povede.

Další odpovědi
ReHu

Zkus mixer.

hanulka11

Na kaši je třeba brambory víc uvařit . Já mám vyzkoušeno, že nejdřív šlehám barmbory s kouskem másla a pak teprve přilévám teplé mléko a šlehám .Kašička je pak jemná.
Někdo zase dává přednost kaši s kousky brambor.
Nedávno jsem to viděla v nějakém pořadu, kuchař říkal, že v kaši by měly zůstat kousky brambor.
Unás je ale v oblibě kaše jemná našlehaná.
Doplňuji:
Taky šlehám šlehačem

Děda Louda

Nejlepší bude, je tam nenadělat. Když už by se přeci vyskytly, zrušit.