bolak

Můžete mi někdo vysvětlit, jak se mám účastnit soutěže?

http://uloz.to/xpCRw2Vd­/soutez-avi

Pochopil jsem všechno až po „hlasujte v anketě..“, pak už se ztrácím. Fejsbuk vím co je, ale jak mě potom teda najdou, „hešteg“ znám jen z vyprávění, to je nějakej křížek nebo co, né?

Nejlepší odpověď
Quimby

Předpokládám, že to funguje tak, že můžeš a nemusíš hlasovat na mshokej.cz

Pak na facebook napíšeš status: " Nejlepší je ten a ten, protože tohle a tamto #kralovskaodmena "
Popřípadě na twitter tweet.
Hash tag je to slovo s mřížkou. Dá se s ním právě vyhledávat třeba na twittru dáš #bolak a najdě ti to všechny statusy, ve kterých byl ten hash tag použit. Jen to prostě k označení zprávý, čeho se týká a tak.
Doplňuji:
Jo a najdou tě podle toho, kdo to právě napsal na ten FB nebo twitter, tam jsou jména. Pak ti už jen napíšou a domluvíš se s nima asi.
Zas tolik sem po tom nepátral, jestli jsou nějaká další pravidla, to nevím, vycházel jsem z toho videa.

bolak

Tak jsem asi nevyhrál ☹

bolak

Quimby: a ten status, to se píše tam jak je „Stav…Fotka…Životní událost“? Do toho okna: „Co se vám honí hlavou?“ a nebo to je na něco jinýho?

bolak

Video s pravidly jsem nahrál na youtube, ale jinak je taky tady http://www.ces­katelevize.cz/i­vysilani/110974199­25-ms-v-hokeji-2015-cesko/215471291­160211-hokejove-poledne/ v 95. minutě (95:29)