Avatar uživatele
aramah

Můžete mi někdo říct jak to je?

Jak to tedy je? Když je uživatel zlatý co následuje? Já tomu rozumím tak,že dál cesta nevede.Prostě zlatý a konec.Například já jsem napnutá jak struna,pár bodů a jsem stříbrná,nemůžu si pomoc ale já z toho mám radost.Když dostanu palec od zlatého uživatele tak si toho obzvlášť cením.A jdu ještě dál přímo si v tom rochním,pro někoho nejspíš budu ujetá ale já si píšu zajimavé otázky i některé odpovědi.Zrovna tak vtipné a to mi začíná chybět.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Miroslavst, flodur, anonym, iceT, anonym před 4876 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Potom Vás budou milá Aramah nenávidět jako ty ostatní,tak být Vámi,tak tam tak nepospíchám.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Po zlaté bude možná platinová a následně diamantová.:-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Milá Aramah, přeji vám, abyste za 1 den získala 500 bodů jako ti, kteří tvrdí, že jim o body nejde.

Včera někdo vložil anketu, ale byla smazaná.

Na vtipné otázky a odpovědi je nová rubrika.
Zase slova vytržená z kontextu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Aranah moc vám přejí abyste byla zlatíčko,i když jste určitě i bez nějakých bodů a co se týká pak mejlů které většině zlatým chodí je pravda zrovna dnes mi jeden přišel,že skončím v pekle,tak nevím doufám že tam mají aspon teplo když už nic jiného

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
aramah

Burak moc děkuji, mám takový pocit že vás znám tedy jen z těchto stránek a za to že jste jaká jste děkuji.......­......Pane miroslavst vám taky děkuji za varování ale když já chci taky na horu :D Jsem také ráda že se zas můžu těšit na vás dva nebo jste opravdu sehraný.DíKY..

před 4876 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

nemáte za co děkovat,moc se těším až tu ladku dotáhnete pak bouchnem spolu šampáno aspon tady na odpovědích

před 4876 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aramah

Už se těším mám to za pár, odhaduji tak sto let…

před 4876 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek