zzzlatokopka

Můžete mi někdo potvrdit, že se matrace Dormeo oplatí za tu vysokou cenu koupit?

Potřebuji nové matrace, uvažuji o Dormeo, cena je však přes 10tisíc za jednu:-(((

Chci kvalitní matrace, které snesou i zátěž manžela cca 100kg. Můžete mi prosím poradit nějakou s kterou jste spokojeni.

Preferujete pěnové, nebo pružinové? A proč?

Všem předem děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
gecco

Preferuju lamelové – http://www.je­linek.eu/produk­ty/ortopedicke-matrace/ortopedicka-lamelova-matrace-sara-klasik – vyzkoušené, pohodlné…
😉
Osobně se domnívám, že Dormeo (podobně jako téměř vše prodávané přes TV-shopping) je jen předražený shit (zkušenost nemám).

Další odpovědi
marci1

Nemám zkušenost, ale z doslechu : matrace Dormeo jsou předražené a spíše nevyhovující. Souhlasím s „gecco“, lamelové jsou kvalitní a když se podíváš na netu na recenze, tak jsou téměř 100%. 🙂

JájsemRaibek

Doporučuji tyto http://2.bp.blog­spot.com/-EaUBi3N4bjs/UG­RKFeaa1nI/AAA­AAAAAAPk/vi5k300O8d­k/s1600/Seno_na­hore_1_.jpg nejsou váhově omezené, snadno udržovatelné a cenově velmi přijatelné. Prošly zdlouhavým testem spokojenosti.

Agneta

Kvalitní pěnová matrace může stát i 20 000,– , ta je pak dostatečně vysoká, a dá se proto použít i bez roštu. Při 100kg je třeba tvrdostní skupina III.(nad 80 kg), a pro tebe zase I.(do 50 kg)- kdybys totiž vzala II. (50 – 80kg), tak může být pro tebe tvrdá. Čím víc zaplatíš, tím déle ta matrace vydrží:D
Dáš – li 20 tisíc, tak ti mohu dát tak 50 let záruku, že se tam nevytvoří dolík, vezmeš – li nějakou levnou molitanovou, tak tam bude za dva týdny.

Nejdůležitější pravidlo (pro princezny) při koupi matrace:
Čím měkší, tím lepší :DDD