stuclik

Muzete mi nekdo poslat seznam ucebnic pro Obchodni akademii?

Nejlepší odpověď
kropitko

Napište si přímo do školy,oni Vám seznam zašlou,pokud se jedná o již zmíněnou školu Danaé,zde je kontakt Telefon : 233 542 325, 774 660 357
E-mail : sekretariat@danae.cz

Zdroj: http://www.da­nae.cz/index.php?to­pid=106

Další odpovědi
annas

Nedostal jste seznam učebnice ze školy?
Jsou různé druhy učebnic a na každé škole se může učit podle jiných typů, mnohdy záleží i na roku vydání. Takže ten, kdo bude navštěvovat OA v jiném místě, může mít jiné učebnice. I když učivo je v učebnicích v podstatě stejné, ale při práci se můžete hůř orientovat (učivo je na různých stranách, jinak vzhledově upravené apod.)
Doplňuji:
Teď si uvědomuji, že otázka je nejasná. Jde o seznam učebnic pro 1. ročník?
Na celou dobu studia se seznamy učebnic na školách nedávají, protože může dojít ke změně osnov, novému dotisku učebnic, úpravám a podobně. Na některých školách dostávají studenti seznam učebnic vždy ke konci jednotlivých ročníků – číslo učebnice, autora, rok vydání.

1popelka1

Na této adrese http://sigma.nkp­.cz/F/6VEYJ9TDAK2FJD8­U8U3XA1BFPG2RVT3QVL6JCL7­8USDR35AQ5J-03107?func=fi­le&file_name=find-b&local_base=SKC (jde o souborný katalog ČR ze stránek Národní knihovny) si do vyhledávače zadej kombinaci „učebnice AND obchodní akademie“ ,
jako údaj pro vyhledávání vyber „předmět (klíčová slova)“,
jako druh dokumentu si vyber „knihy“ a máš výsledek, z kterého si můžeš vybrat, co je ti libo.

Na stránkách některých škol lze nalézt vyučované předměty a podle toho se můžeš orientovat a zjistit, zda školu zvládneš nebo ne.