Kric.ouwner

Můžete mi někdo pomoci s katastrem nemovitostí ???

Zdraví, ani nechci psát jako dlouho jsem se v těch online katastrech snažil vyznat vím že to funguje ale už nemám nervy na to hledat , mohl by jste se mi někdo podívat kdo je vlastníkem barák v Ulici „Melounova 3 Praha 2 -Nové Město“ ????
Byl bych vám moc vděčný ..

Nejlepší odpověď
tom004

Fungují úplně normálně.Pokud jsou Tvé údaje v pořádku,tak koukni na odkaz.A jde to vyhledat bez potíží.Zadej čp. 3 a vyhledat.

http://nahlize­nidokn.cuzk.cz/Vy­berBudovu.aspx?typ=Stav­ba

Další odpovědi
štamgast

Pokud jste si to již nenašel a pokud já hledám správně, vlastní to Státní fond kultury České republiky.