DaniSimk

Můžete mi něco doporučit?

Sháním nějaký čistící gel, peeling nebo něco podobného na pleť, předem díky

Odpovědi
Lamalam

V čem je problém? Kup si tedy nějaký čistící gel nebo peeling určený pro tvůj typ pleti.

NelieM

Já používám od Nivea Clean Deeper, sedí mi, jsem s ním spokojená, ale možná by sis měla vybrat spíše sama, nemusí ti sedět, každý člověk má pleť jinou.Však v drogeriích těch přípravků mají mraky, stačí si jen vybrat. ;)

Kajolka

Já doporučuju kouknout na shop elabela. Já tam nakupuju moc ráda. Třeba tělové peelingy od Maremma Officinalis jsou prostě top.

TominkaFuky

Dvakrát týdně používám jejich Pleťový a tělový peeling s vyživujícím komplexem a musím říct, že mi vyhovuje maximálně. Používám ho dlouhodobě a moje pokožka se mi za to odvděčuje. Je to poznat, pokožku mám opravdu jemnou a do hloubky pročištěnou.

Vikki.vivi

Já jsem hodně dlouho kosmetiku, která mi bude sedět a to dlouhodobě. A to je právě ta kosmetika z elabela. Taky mám moc ráda značku Maremma Officinalis. Mamce jsem koupila jeden krém a nadchl ji, tak ji udělám k vánocům balíček :)

Honzin8

Rozhodně! Tento shop je prostě skvělý. Mají neskutečnou nabídku. Já tu jejich kosmetiku miluju.

arygnoc

jejdy, mydlo prestali vyrábať?

;)