Avatar uživatele
DaniSimk

Můžete mi něco doporučit?

Sháním nějaký čistící gel, peeling nebo něco podobného na pleť, předem díky

Zajímavá 0 před 3656 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Lamalam

V čem je problém? Kup si tedy nějaký čistící gel nebo peeling určený pro tvůj typ pleti.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
NelieM

Já používám od Nivea Clean Deeper, sedí mi, jsem s ním spokojená, ale možná by sis měla vybrat spíše sama, nemusí ti sedět, každý člověk má pleť jinou.Však v drogeriích těch přípravků mají mraky, stačí si jen vybrat. ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kajolka

Já doporučuju kouknout na shop elabela. Já tam nakupuju moc ráda. Třeba tělové peelingy od Maremma Officinalis jsou prostě top.

Avatar uživatele
TominkaFuky

Dvakrát týdně používám jejich Pleťový a tělový peeling s vyživujícím komplexem a musím říct, že mi vyhovuje maximálně. Používám ho dlouhodobě a moje pokožka se mi za to odvděčuje. Je to poznat, pokožku mám opravdu jemnou a do hloubky pročištěnou.

Avatar uživatele
Vikki.vivi

Já jsem hodně dlouho kosmetiku, která mi bude sedět a to dlouhodobě. A to je právě ta kosmetika z elabela. Taky mám moc ráda značku Maremma Officinalis. Mamce jsem koupila jeden krém a nadchl ji, tak ji udělám k vánocům balíček :)

Avatar uživatele
Honzin8

Rozhodně! Tento shop je prostě skvělý. Mají neskutečnou nabídku. Já tu jejich kosmetiku miluju.

Avatar uživatele
arygnoc

jejdy, mydlo prestali vyrábať?

;)

před 3656 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek