hanny 2

Můžete mi napsat vaše názory?

V sobotu jsem se zde ptala na reklamu uživatele „lekarnavlipkách“­.Byla bych velice ráda,kdybyste si přečetli diskuzi u této mojí otázky a sdělili mi svůj názor.Někdy se mi sem opravdu nechce vracet,tentokrát je to asi podruhé.
Doplňuji:
Děkuji všem za podporu!
ad -iv-Reklamy mi vůbec na nervy nelezou,jedině někdy v televizi,když je během filmu 3× a vždycky trvá čtvrt hodiny.Zisky z nich opravdu nikomu nezávidím,já si vydělám peněz dost.Otázku jsem položila čistě pro MOU INFORMACI!!!
ad mosoj – nechte si už konečně ty blbý kecy!Nikdo si tady neprotiřečí a dusno a provokace tady děláte akorát vy!
A já žádný ti,ti a ňu,ňu opravdu k životu nepotřebuji,ale hulvátství taky ne!

Nejlepší odpověď
annas

Přiznávám, že nějak tuto situaci nechápu. Mé upozornění na již vloženou otázku se mnohým uživatelům nelíbilo, možná nelíbí, ale pravidla Odpovědí to doporučují. Jiní berou můj odkaz s nadhledem …

Nepovažuji se za dokonalou, ale když vkládám své otázky, vždy napíši aspoň její část do lišty, i když někdy se nezadaří. Omluvím se, protože když někoho upozorním na to, že na stejnou skutečnost se někdo už ptal, je jasné, že i já bych měla pravidla sama dodržovat, o to se snažím.

Již několikrát jsem se zmiňovala, že i admin. připravují opatření, aby se dotazy neopakovaly, pokud nejde o aktuální věc. Chci se něco dovědět a porovnat odpovědi …
Odborné odpovědi mají trvalou platnost …

Jsem ráda, že se občas ke mně přidá . např. s odkazy i dědapetr, led a další včetně Dr.Axla. Také mě někdy určitá skutečnost mrzí, ale domnívám se, že se mnohé dá chápat obecněji a vysvětlit v diskuzi.

I když uzavírání otázek je každého věc, někdy mě to mrzí, protože bych ráda odpověď doplnila. Stalo se totiž několikrát, že tazatel uzavřel otázku s nepřesnými odpověďmi, takže si příliš nepomohl…

Reklamy někdy brzdí otevření stránky, ale je je možno odstanit, to neřeším. Placená reklama – peníze – viz Den D – v minulosti žádné nebyly …

Domnívám se, že slova Dr.Axla a Mosoje urážky neobsahovaly, vyjadřovaly jejich názory … Každý z nás má jiný pohled na skutečnost, proto jsou ale jistá pravidla …
Doplňuji:
Oprava – slova neobsahovala, vyjadřovala…

K doplnění odpovědí a k výměně názorů využívám dost často diskuzi.

Další odpovědi
dědapetr

Tady je to jasné a k tomu není co dodat.

Můžu uzamknout svoji otázku, aby mi již nechodily nové odpovědi?
Pokud je uživatel – autor otázky spokojen s vloženými odpověďmi a nechce již dále dostávat nové odpovědi, může výběrem nejlepší odpovědi otázku zamknout.

http://www.od­povedi.cz/faq

Buďte zdvořilí
Pamatujte, že Odpovědi.cz jsou různorodou společností lidí s rozdílnými názory. S každým by mělo být jednáno s respektem. Respektování ostatních dělá komunitu lepší pro všechny.

http://www.od­povedi.cz/kodex

Ponytail

Ahoj, můžeš přidat odkaz na tu otázku? O víkendu jsem tu nebyla a jsem líná to hledat. Přes tvůj profil to nelze najít, otázky máš skryté. Dík:-)
Doplňuji:
Berušinka: Děkuji.
K té diskusi – nehledej v tom nic moc osobního, myslím, že jen došlo k nedorozumění na obou stranách, jak se občas na internetu stane. Nenech se otrávit a choď sem dál. 🙂

Berušinka

Už jsem to našla: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/jak-to-ze-si-muze-uzivatel-lekarnavlipkach-pouzivat-tyto-stranky-k-reklamnim-ucelum

Nechápu mosoje a toho dr.-někoho … za takové silné řeči! =( Až jsem přímo ču*ěla. Jsou tady nevděčníci no .. ale to je tak všude. Přitom žádná otázka ohledně které by byla na místě taková bouřlivá diskuze =(
Určitě stojím na Tvojí straně. Chlapi jsou občas hulváti =( Tak a teď směle do mě mosoji a dr.někdo!!! =D
Doplňuji:

  • iv-: Omlouvám se za tak silná slova. Já jsem to raději vyjádřila silně, aby si to uvědomili. Myslím, že jejich reakce byla silná a nepřiměřená. Hanny nic zlého neudělala – stačily jí odpovědi, tak to uzamkla. Nevidím v tom žádný vzdor, nic proti nikomu…myslím, že pánové by se měli trochu zastydět. Mě to naštvalo – musela jsem to takle napsat – ale zase není to nic konkrétně proti nim … „chlapi jsou občas hulváti“ – to nebylo myšlené přímo na ně … to bylo obecně … i když oni do té skupiny patří =P … Stojím si za svym – jednali moc hrubě a nepřiměřeně … toť můj názor … hlavně, že jsem Hanny podpořila … to je to hlavní ted .. přece nás nechce kvůli někomu opustit, že ne Hanny? =)

anonym

Ja v tom mam ted trochu bor… 🙂
Snad nic nepopletu , cetla jsem vse 10 krat , ale i to je na me nekdy malo. 🙂
Beru to tak , ze Hanny jen reklamy lezou na nervy a ne , ze by nekomu zavidela zisky z nich !! Je to jako s televizi. Reklamy nechame reklamami – me ale nevadi.
Dr. Axl , je to rozhodnuti jen na Hanny , jestli otazku uzamkne , klidne i po minute a po jedne zodpovezene odpovedi. Proto tady ta moznost je a neni nijak omezena.
Pak uz se tak nejak " rozparadila " i nase bojovnice Berusinka , a podle me zbytecne osocila pany , az moc silnymi slovy.
Muj nazor a klidne muzeme rozvinout dalsi diskuzi na muj nazor. 🙂
A uz STOP vy vsichni Lumpikove !! Mam za sebou kurz karate ! -iv-

barnajka

Dneska si takhle spustím Odpovědi, zvědavá co se tu děje novýho…a ono hádky :(

Hanny, přiznám se, že mě ta tvoje první otázka v sobotu nějak minula. Četla jsem si ji až teď a stavím se na tvou stranu. A klidně ať si tomu pánové říkají „solidarita mezi slepicemi“ :))

Aby bylo jasno: chápu názory všech zúčastněných. Na Dr. Axlovi si cením toho, že dokáže věci vidět nezaujatým okem, racionálně, bez emocí.
Totéž mosoj. Na hanninu otázku ohledně reklam odpověděli tak, jak to asi fakt je: jakkoliv se Odpovědi tváří jako „charita“, stejně nejsou ničím jiným než byznysem. Bez reklam a sponzorů by fungovat nemohly a umisťování reklam na stránce a umožnění sponzorům aktivní účast, je tím pádem nutná daň. Bohužel.

Myslím, že hanny nevadila drsně upřímná odpověď Dr. Axla, jako spíš ten tón, kterým byla odpověď vyřčena. Stejně jako ta mosojova poznámka o závisti.
Můj názor je ten, že ať si tu chceme kdokoliv navzájem sdělit cokoliv, vždycky to snad jde slušně. Nebo ne? Tím narážím celkově na atmosféru tady… Fakt se mi nelíbí, když někdo položí otázku a ostatní mu odpoví rejpancem, urážkou nebo stylem: jéžiš, ty jsi idiot, když takovou JASNOU věc nevíš!!

Stejně tak se mi nelíbí, když si někdo myslí, že má patent na rozum, že jenom ten jeho názor je jediný správný – a ostatní jsou idioti, když to vidí jinak.
Každý máme právo se mýlit – a ostatní to mají buď přejít taktním mlčením, případně na omyl upozornit kultivovaným způsobem. Ale aby se hned uráželo, to je fakt primitivismus.

Že jsem se postavila na stranu hanny, nijak nevyjadřuje můj postoj v celé „kauze“, je to v první řadě protest proti křupanství, co na Odpovědích vládne obecně.

A ještě jedna věc: proč si Dr. Axl stěžuješ, že hanny otázku po chvilce uzamkla? V sobotu jsem tu dělala průzkum, jestli byste byli pro „zlepšení“ diskuzí. Dost z vás překvapivě vyjádřilo jistou spokojenost se stávajícím stavem. ????
Proč potom tak strašně vadí, když se otázka uzamkne už po pár minutách, když POŘÁD zůstavá možnost vyjádřit se k tématu v diskuzi!!!! Tu možnost vám nikdo nebere, do diskuze můžete přispívat kdykoliv čímkoliv. Jasně, otázka je, kolik lidí si to v té diskuzi přečte, že.. Jenže když jsem tu dala návrh na řešení, jednoznačný zájem nebyl. Prý: kdo chce, diskuzi si vždycky ohlídá.

Tazatel si může otázku uzamknout, kdy se mu zlíbí. A kdo se vyjádřit chce a nejde mu o body, milerád a bez remcání se vyjádří klidně i po uzmačení v nebodované diskuzi. Kde je problém? Já teda taky myslím, že je škoda některý otázky uzamykat zbytečně brzo…ale když to tak tazatel chce a uzná za vhodný, ostatní to mají respektovat. Respekt je základ – bez něj to nejde ani v životě, ani tady.

Hou, domluvila jsem :)
Doplňuji:
Dr. Axle i mosoji – omlouvám se, jestli jsem řekla něco blbě. Nemám absolutně nic proti vám, vašich názorů a odpovědí si vždycky vážím. Jen mi bylo líto hanny – myslím, že ten tón si prostě nezasloužila. A nezaslouží si ho nikdo, kdo se tu chová kultivovaně a slušně se ptá na cokoliv, co ho zajímá. Já bych si fakt moc přála, aby aspoň my stálejší jsme spolu dovedli vycházet v klidu, bez těch věčných žabomyších válek. Mosoj měl pravdu, že Odpovědi nejsou žádná kecárna, bratříčkování sem asi nepatří. Ale když už sem jednou všichni chodíme, bylo by fajn vytvořit si z Odpovědí přijemný místo, kam se budem vracet rádi. A nejen kvůli „práci“ :)

anonym

Vážená hanny, omlouvám se všem, jichž jsem se jakkoli neúmyslně dotkl. Jak vidno alespoň někdo se dívá do diskuzí.
Na vysvětlenou, jen jsem si dovolil připomenout pravidelné odkazy Kerberus o planém opakování již zodpovězených otázek.
Dále jsem si, ne ve zlém, posteskl nad občas příliš rychlým a minutovém uzamykání otázek. Většina aktivních uživatelů ponechává otázku otevřenou i pro ostatní.
A protože tam byly vzneseny 2 podněty přímo k mému odkazu, chtěl jsem slušně odpovědět, nic víc.
Vy, děvčata reagujete příliš emotivně a možná trochu opomíjíte věcnou rovinu.
V manažerských kurzech je vždy zdůrazňováno, že u problémů se máme zaměřit na podstatu a nenechat se strhnout k osobní vztahovačnosti.
Já, mosoj a další prostě uvažujeme racionálně, jsme zkrátka mužský.
Takže si vzájemně slibme větší oboustrannou toleranci a všechno dobrý.
P.S. Díky -iv- za aspoň malé ženské zastání.
A u berušinky si poznamenávám – nedráždit, je divoká.
Doplňuji:
Ad barnajka, vážím si tvých příspěvků, ale tentokrát jsi mi vložila do úst něco, co jsem nevyřkl. Já si nestěžoval, jen jsem poznamenal, že je to škoda z důvodů, které uvádí i Kerberus.
A k otázce na zlepšení Odpovědí jsem jasně uvedl svůj názor, každý z nás by občas rád něco tady zlepšil. Jenže na rozdíl od zbožných přání jsem na možnosti pohlédl reálně i z pohledu provozovatele.
Navíc jsem se nejen omluvil, ale i připojil vysvětlující dodatek k oné inkriminované diskuzi a na závěr nabídl příměří. Někdy si připadám vzhledem k projevům militantního feminismu, že se my chlapi se stáváme pronásledovaným druhem. Naproti tomu my na ženy jako takové, nikdy neútočíme, naopak vás obdivujeme, uznáváme a milujeme.
Zatím jsme ještě stále potřební k zachování lidstva, tak to s námi probůh nějak vydržte!

led

Zjavne ste strčila do osieho hniezda.
Reklamy

  • prirodzene, ak chceme mať túto stránku bezplatnú (pre nás), niekto to musí zaplatiť. Najjednoduchší spôsob nenásilnou reklamou, je prirodzené, že sa potom snažia tú reklamu aj jemne posúvať do odpovede. Pokiaľ sa zakladá na pravde a v súlade s etikou a danou otázkou, tak mi ani neprekáža.(je mi úplne jedno, či správnu a presnú odpoveď sa dozviem ako reklamu xy)

Uzavretie odpovedí

  • máte právo uzavrieť odpovede podľa svojho názoru. Ak chcem odpovedať (je mi absolutne jedno, či mi dáte palček, krížik, pusu alebo vyplazíte jazyk) po uzavretí odpovedí odpoviem v diskusii. Svoju odpoveď môžem predsa aj tak vyjadriť.

Doporučujem sa na to:
http://img.bles­k.cz/img/1/fu­ll/354474-img-albert-einstein-jazyk-vyplazeny-fotografia-drazba-crop.jpg
Doplňuji:
Neberme nikomu právo na jeho názor.
Teda pokiaľ je slušne (nie ručne stručne) podaný.
PS.
Hulváti píste, prosím, na stránku:
http://hulvato­vo.lamparen.cz
http://hulvato­vo.lamparen.sk

mosoj

Pro berušinku i hanny2 : Proč si protiřečíte. Říkáte že je to otázka která za to nestojí. Tak proč tady děláte úplně zbytečně dusno a vysloveně provokujete ?
Stále jste si nezvykly že zde svým způsobem nosíte kůži na trh.

Prostě jsem vyjádřil svůj názor bez toho ti ti a ňu ňu ňu !! a nic víc, ani žádné postranní úmysly v tom nejsou.
Doplňuji:
Berušinka : Omlouvám se ale trvám na tom.
To je vaše omluva ? Nu což jsem podle vás hulvát. Já si zase něco myslím o tobě.

anonym

Ad barnajka, odpověď mám vyčerpanou, tak ještě uvedu reakci tady.
Ano, snad jsme to oba trochu přepískli, ale je to i proto, že na diskuze už skoro nikdo „neleze“ a snáze tam člověk sklouzne do expresivního tónu. Také jsem se to snažil uvést na pravou míru.
Jenže vy, mladé jste příliš vznětlivé a napřed píšete a pak myslíte(záměrně nepíši mladí, protože kluci jsou přece jenom střízlivější a rozvážnější).
Já jsem se jen připojil s několika dalšími ke Kerberus v osvětě proti věčnému nešvaru opakování otázek. A když pak člověk na totéž naráží i několikrát denně, získá snadno pocit, že to asi říkáme nějak málo důrazně.
A snad i máme své „mouchy“ zralého stáří. Jak jednou napsal Jára Kohout, Stáří je kouzelné, známe už odpovědi na všechny otázky, ale už se nás nikdo neptá.
To není ani pýcha a poučování, jen se snažíme vlídně pomáhat a ne vždy je to přijímáno. Většinu dilemat už jsme si odžili a prodělali. Všimni si, jak jsem ti otcovsky radil u tetování.
Proto jsme se také hlásili k tomu srazu, kde by se spousta třecích ploch bezprostředně vyjasnila.

hanny 2

ad Dr.Axl – už to nechci rozebírat.Víte,já jsem v běžném životě ochotna ze sebe „udělat i blbce“,ale jen do té chvíle,než ho někdo začne dělat ze mně!Takže – všechno dobrý........

anonym

OK a akceptuji.
Každopádně by byla škoda, aby kdokoliv odcházel jen pro hloupé nedorozumění.
Jak už napsal dědapetr, jsme lidé různí…

Berušinka

mosoj: Názor? S dvěma vykřičníky? + jste do toho pletl nějakou závist? To jsem opravdu nepochopila …

mosoj

Já tedy halt udělám pro zdůraznění dva vykřičníky někdo zase jedenáct otazníků !!
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/take-vam-vlezl-trojan-do-pocitace-ze-stranek-odpovedi-cz

Berušinka

Jen si z toho nic nedělejte =)
Tady posílám něco na rozptýlení =D Snad to alespon trochu pomůže =)
http://nd04.jxs­.cz/590/303/fb622665ff_7­3845837_o2.jpg