aramah

Můžete mi ještě jednou poradit? Děkuji

Nechala jsem si zaheslovat modém a když jsem si dávala heslo do počítače tak se mi to zeptalo (není to úplně přesné)jestli to chci pro jeden nebo více počítačů.Jelikoš mám dva, tak jsem klikla na více,no a mne by zajímalo jestli mi fungují jen ty dva, nebo se může přihlásit kdokoliv v okolí. Děkuji
Opět se omlouvám ale nevím kam stím…
Tak jsem to dala do hobby 🙂
Doplňuji:
barbakan ano,to jsem celá já ☹

Nejlepší odpověď
anonym

Myslíš wifi?
Doplňuji:
Pokud je to tak, a snad se nemýlím, heslo je pouze pro PC které máš doma. Ale pokud nemáš heslo na wifi, může se připojit každý v Tvém okolí.
Více v diskuzi.

Další odpovědi
led

Môže sa prihlásiť každý v dosahu pokiaľ pozná heslo modemu

pusinka50

Ahojky, když nikomu neřekneš to heslo, nemůže se na tebe přes wifi nikdo připojit, musel by jedině znát tvůj číselný kód a to mu můžeš říct jen ty. 🙂

aramah

barbakan to je vše a děkuji 🙂

anonym

Nemáš za, aramah.