pusinka50

Můžete mi doporučit nějaký výlet autem?

Jde o Jihočeský kraj, vyjma Českého Krumlova a Hluboké. Něco zajímavého v okolí, i třeba koupání, bude-li počasí, nebo nějakou zajímavou památku. V okolí Prachatic, Vodňan, Vimperka, Volyně, Ć.Budějovic, Volar, max. Strakonic co do počtu kilometrů. Děkuji za tipy:-)

Nejlepší odpověď
www

Začal bych na koupacívody a podle toho vybral trasu včetně toho, co mne zajímá.
Doplňuji:
Osobně bych se zamyslel, příklad:
Jaký mám čas, finance, zájem (kultura, památky, příroda, neobvyklá místa, kopání..) a zvolil nějaký cíl (podle zájmů) s použitím netu, což není takový problém. Pak bych si z toho vytvořil jakýsi cestovní plán (harmonogram)a zjistil nejlepší trasu, která bude obsahovat vše co chci.
Pak stačí jen vyrazit! 😉 Ten kraj detailně neznám, navíc mám jako každý své specifické zájmy a proto takto všeobecná odpověď.

Další odpovědi
Bedy

Určitě doporučím návštěvu informačního centra Jaderné elektrárny Temelín – stojí to opravdu za to. Nedaleko je taky krkodýlí farma v Protivíně. Obě atrakce jsou nedaleko Týna nad Vltavou.
Jinak bych to viděl na Šumavu, je tam spousta pěkných míst nebo jestli by se Vám chtělo – je to malinko dál, ale co takle zkusit Vyšší Brod – je tam cisteciácký klášter, poštovní muzeum a nedaleko je Rožmberk nad Vlatavou. Taky pěkná místa.

mosoj

Jenom tak letmo :

Nová Pec – Schwarzenberský kanál- možno až na Plešné jezero – Plechý
Želnava – Knížecí Stolec
Kvilda – Prameny Vltavy – Poledník
Modrava- Březník – letos poprvé až na Modrý sloup, Luzný
Rohanov – Přírodní koupaliště
Vimperk – Koupaliště Vodník – zámek
Volyně – Hoslovice – středověký mlýn
Kubova Huť – Boubín
Stožec – Stožecká kaple – Soumarský most
Prachatice – Libín, Libínské sedlo
Kašperské Hory – Kašperk , Amálino údolí, Staré zlaté doly, seismická stanice
Zadov, Churáňov
Jezero Laka
Javorník, rozhledna

http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/622629/clip­board_filtered33333­.jpg
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/622630/IMG_3219­.jpg
www.ulozisko.sk/622631/IM­G_3196.jpg
http://www.ulo­zisko.sk/obraz­ky/622632/IMG_3198­.jpg

Prostě kam vlezeš všude krásně.

zjentek

a nebo být tady a i na výletě zároveň:
http://www.ma­py.cz/#d=firm_421128_1&t­=s&x=14.474040&y=48­.976774&z=14
..njn ,(

anonym

Příspěvek smazán administrátorem.