terry

Můžete mi doporučit mop na mokré vytírání podlahy?

Dlažba a kousek lina.
Je jich teď tolik druhů, že tápu.
Provázkový nebo obdélníkový s výměnným dílem, nebo jiný?
Děkuju.

Nejlepší odpověď
gecco

Já si ze všech možných mopů vybral hadr z mikrovlákna, tak 50×50 – a těch pár metrů mám vytřeno dřív, než bych našel k mopu násadu a zaručeně správný kýbl s odstřeďovačkou…
😉

Další odpovědi
mosoj

Nejlepší mop je hadr a kbelík s vodou.

Lamalam

Zkoušela jsem všechny možné mopy, vždy jsem se vrátila k hadru.

arachis

Já na mop nedám dopustit,hadrem by to asi bylo dříve vytřené,ale nechce se mi ohýbat se. Používám ten s proužky, je lepší než provázkový. V práci jsme měli i ten kulatý rotační,no vytíralo se dobře,ale brzy praskla jedna nožička k té šlapce na rotaci. Ždímalo to dál,ale domů bych si to nekoupila. Je ještě na můj vkus drahý,když vidím, že ne moc vydrží.

Danina65

Nevím, jestli se tu mohou používat značky, aby mě někdo nepopotahoval za reklamu, tak první půlka slova je Leif:-).Mám na vytírání mnoho moc metrů a nedám na něho dopustit.

Řezačka

Ne, to tedy nepomůžeme Terynko zlatá…

chachar1922

Mě nikdy vytírat mopem nešlo :D Nejlepší je prostě hadr. :))

briketka10

Taky vytírám jen hadrem to je nejrychlejší 😁