ReHu

Můžete mi doporučit GPS navigaci?

Starší otázky i odpovědi jsem přečetla, ale recenze na některou značku ne. TOM TOM jsem měla půjčenou a nenadchla mě. Díky.

Nejlepší odpověď
mosoj

Garmin s Life Time ( bezplatná doživotní aktualizace map). Značně ušetří náklady. A kruháče a objezdy přibývají.

Další odpovědi
Michal Kole

Další dobrá značka je Garmin.

mojitek

Mám už dvě navigačky od Navigonu,z toho jednu s 2 letou aktualizací map v ceně za 3 tis(ČR+22 zemí EU včetně Ňemecka atd).Navigon má nejlepší design map,nejpřirozenější a nejhezčí hlas(u ostatních značek je hlas sekaný,což by mě otravovalo).Zkuste Navigon easy 40,je jich víc verzí tak zkuste tu která Vám nejvíc vyhovuje.

Ar

Za mě jedině Garmin. Výhoda oproti ostatním je adresná mapa, která vás dovede až před barák a to i v té nejmenší vesničce. Odzkoušeno a úspěšnost tak 99%.
Jen si rozhodněte u té doživotní aktualizace jestli chcete Life Time evropy a nebo ČR.