Můžete jako vyslýchaný při policejním výslechu pokládat otázky i Vy?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Samozřejmě, třeba pokud jsi nerozuměl otázce nebo bys chtěl něco upřesnit či se dovědět víc…

Zakázané to není, ale asi bys neměl pokládat výslechové otázky policistům; tím myslím např.:
Polocista: „Kde jste byl v době zločinu?“
Vyslýchaný: „Doma spřítelkyní. Kde jste byl Vy?“

Policista. „Co jste dělali na místě činu?“
Vyslýchaný: „Šel jsem náhodou kolem! Co jste tam dělal Vy??“ :)

Další odpovědi
Kryšpín

Klíďo píďo, ale policista drzouna usměrní, pokud by ještě nebezpečně rozhazoval pacičkami tak mu je sešněruje