Břetislava

Můžete doporučit vhodnou odrůdu stáleplodících jahod k pěstování na okně v truhlíku?Musí se dávat přes zimu do sklepa?

Vím, že jsou převislé, stáleplodící a mnoho odrůd.Chci je pěstovat na parapetu v truhlíku, jinou možnost nemám. Je třeba je dát přes zimu do sklepa? Nezmrznou na parapetu? Které odrůdy opravdu a bohatě plodí? Děkuji.

Nejlepší odpověď
beer

Zkušenosti nemám, nešel jsem ale zajímavou diskuzi o tomto tématu, snad pomůže:
http://www.zah­rada.cz/forum/drob­ne-ovoce/previsle-jahody-07173/?stranka=