perry001

můžete doporučit nějakou ověřenou stránku s nabídkou práce v zahraničí?

máte nějaké osobní zkušenosti? budu moc rád za každou radu a tip. Moc děkuji
Doplňuji:
spíše by se jednalo o práci, ale pokud to bude pouze brigáda také nevadí :)

Nejlepší odpověď
Illines

Na overenou-bych moc nespolehala.Je lepsi se podivat na pozadavky te ci te zeme.Je dost falesnych agentur ,pisi z ciziny a tak vim o cem mluvim.Kazda zeme ma povoleno urcity druh prace ,vetsinou s vyucnim listem -overeny do mistniho jazyku.