fortin

Můžeme začít používat neleg. O.S. XP?

Americký softwarový gigant Microsoft definitivně ukončuje prodej legendárního operačního systému Windows XP, který se poprvé na světě objevil již v říjnu roku 2001. V současné době dochází k doprodeji posledních kusů a v následujících týdnech budou prodejci již nabízet pouze poslední skladové zásoby. Novinkám to potvrdilo české zastoupení společnosti Microsoft.

Nejlepší odpověď
hem

Ukončení prodeje neznamená ukončení podpory operačního systému. Ta potrvá ještě několik let. Takže z pohledu MS systém není „mrtvý“. Navíc stále zůstávají v platnosti licenční podmínky operačního systému, takže jeho použití bez platné licence bude nelegální i po ukončení podpory.