Děda Louda

Můžeme se ocitnout v podobné situaci?

Někdy mi připadá, že si s námi pohrává nějaký hacker a škodolibě se baví na náš účet. Jak jinak si vysvětlit podivné chování serveru v případech mazání nebo bodování?
http://objevit­.cz/sluzba-otazek-a-odpovedi-formspring-byla-napadena-hakery-t13468

Odpovědi
manon

Můžeme.

Tessaia

V podstatě neexistuje web, na který by se nedalo dostat, když je dostatečně schopný hacker. Nedávno jsem podobnou situaci, jaká je popsaná v odkazu, zažila na jednom menším českém webu.