Můžeme i u nás očekávat masakr, který se stal ve Francii?

Nejlepší odpověď
Elk

Bohužel ano. Zatím asi ne v této míře, ale dnešní situace se vyvíjí tak, že celá Evropa i díky pravdoláskářům je v p…rachaticích. Média mlží, lžou, ale infikace islámu do Evropy je 3. světová válka jinou formou.
Bohužel, tohle stěhování kultur…resp. hnusu už nikdo nezastaví!
Merkelová je vražedkyně Evropy!!!

Další odpovědi
Psychotic

Možná, ale spíše ne.

Vezmi to takhle: Ve Francii žije dnes zhruba 4,2 milionu muslimů. Za posledních 15 let zažila Francie 14 teroristických útoků, z toho přesně polovina neměla žádnou oběť na životě a jen při třech zemřeli více než dva lidé.

Je vysoce nepravděpodobné, že by počet muslimů v ČR v tomto století kdy přesáhl pár desítek tisíc. Předpokládáme-li stejnou míru radikalizace, je pravděpodobnost teroristického útoků nízká.

Já bych navíc tvrdil, že vzhledem k našemu politickému postavení je ta pravděpodobnost ještě menší. Když se něco stane ve Francii, ví to celý svět. Koho zajímá malá východoevropská zemička? Plýtvat svými bojovníky tady by byla z pohledu teroristů hloupost.

Drap

Na základě současného vývoje je téměř stoprocentní, že k něčemu podobnému dříve či později dojde.

arygnoc

ak sa zamyslíte, tak určite viete, že v podstate do jari 2015 boli ľudia v európe evidovaní, vedelo sa, kto je kto.

dnes tu pribudlo 800.000 ľdí s pochybnou minulostou bez dokladov a s báchorkami o svojom živote (neplatí striktne pre všetkých) – koľko z nich sú fundamentálni teroristi?

takže vás kľudne nemusí nikto zabiť na námestí, v aute, kine, na futbale, ale kľudne aj vo vašej obývačke, lebo škarede ste sa vyjadril o alláhovi.

takže nečakajme masakre, ale genocídu európskej civilizácie a nástup nenávisti ku všetkému civilizovanému.
jedná sa o inváziu, nie o útek pred vojnou (veď trvá už 6 rokov? prečo utekajú práve teraz a včetci naraz? nie je to podozrivé?)

stručne k otázke: áno.

😉

anonym

Do nedávna jsme se mohli utěšovat, že u nás je muslimská komunita zanedbatelná, takže teroristé zde mají hodně omezené zázemí, ale i to se, díky politikům, začíná měnit. Takže je otázka času, kdy se zde vytvoří teroristická síť.

Apeluji na zdravý rozum všech – učte se střílet, jen ozbrojená společnost se dokáže bránit teroristům. Osobně jsem si ve středu požádal o tři další nákupní povolení na zbraň a jak se zdá, využiju je velice rychle.

led

Takéto nebezpečie nikdy nemožno podceňovať, ale aj preceňovať..
Pri tak mohutnej imigrácii, aká v Europe v súčasnosti prebiehala, sa vždy najde medzera aj v bezpečnostných opatreniach pre prienik nekalých živlov.
Na vašu otázku, očakávanie zvýšenej teroristickej aktivity bolo na rokovaní jednotlivých vlád a bezpečnostných komisíí EU už od prvých náznakov masovej migrácie… (dúfam, že nemusím predkladať dôkazy).
Dôležité je pre „kmeňových“ obyvateľov Europy hlavne nevyvolávať paniku a krik po ozbrojovaní, ako nás informoval náš predvídavý arabský priateľ Ahmed Nakadi „Osobně jsem si ve středu požádal o tři další nákupní povolení na zbraň a jak se zdá, využiju je velice rychle.“ Už v stredu? Veď útok bol „až“ v piatok! „využiju je velice rychle“ zbrane, alebo nákupné povolenie?
Na záver opäť použijem jeho slová: „Apeluji na zdravý rozum všech“ a dodávam: „Zachovajte pokoj. Žiadne násilné akcie, v ktorých väčšinou dochádzajú k újme nevinní ľudia a tí, čo sa nemôžu brániť!“

Pro ty, co nerozumějí slovenštině:
Takové nebezpečí nikdy nelze podceňovat, ale i přeceňovat ..
Při takové mohutné imigraci, jaká v Europe v současnosti probíhala, se vždy najde mezera i v bezpečnostních opatřeních pro průnik nekalých živlů.
Na vaši otázku,
očekávání zvýšené teroristické aktivity bylo na jednání jednotlivých vlád a bezpečnostních komisí EU již od prvních náznaků masové migrace … (doufám, že nemusím předkládat důkazy).
Důležité je pro „kmenové“ obyvatele Europy hlavně nevyvolávat paniku a křik po ozbrojení, jak nás informoval náš předvídavý arabský přítel Ahmed Nakady „Osobně jsem si ve středu požádal o tři další nákupní povolení na zbraň a jak se zdá, využiju je velice rychle.“ Už ve středu? Vždyť útok byl „až“ v pátek! „využiju je velice rychlé“ zbraně, nebo nákupní povolení?
Na závěr opět použiji jeho slova: „Apeluji na zdravý rozum všech“ a dodávám: „Zachovejte klid. Žádné násilné akce, ve kterých většinou docházejí k újmě nevinní lidé a ti, co se nemohou bránit!“

anonym

Já myslím, že ano.Útoky teroristů jsou horší než válka, protože ve válce jste připravení na všechno.Naútok teroristů nikdo, zrovna tak nikdo neví kde udeří.
Takže za rk, dva nebo tři toto můžeme očekávat tady.
A pokud někdo píše, že jsme bezvýznamná země, tak oni ti teroristé budou čekat až se u nás bude konat nějaké shromáždění státníků či nějaká velká sportovní akce (MS v něčem) a pak udeří.
A jak to vidím já, za pár let opět dojde k uzavření všech hranic ostnatými dráty, protože ŽÁDNÁ země už nebude bezpečná a každá bude detailně prověřovat koho na své území pustí.

ten který je

Snad ne,třeba budou na nás hodní…

xxx3

Jistě, jeden se už odehrál v Uherském Brodě. Spáchal ho tam příslušník IS a volal při tom Aláh je velký!

anonym

U nás to zatím vůbec nehrozí.

Šidlo

vo francúzsku? tí si potentovali celú sociálnu sféru expresne za 20–30 rokov…ts…to zjednotenie nemecka ide lepšie než sociálny vývoj vo fr…

vy si radšej dávajte pozor na nepríčetných bez liekov a dozoru alebo so zbraňou na povale
a samozrejme na ožranov so zbraňou/autom

je to ták úbohé vyťahovať teroristov v tomto priestore…to je ako v tatrách nariekať o ohrození levmi a muchami tsetse, ked sú všade medvede a kliešte

k jasnej odpovedi: teroristov ťažko…masových strelcov ľahko…

anonym

Jugare: Je třeba být v ostraze a pak jít do akce,už jsem tu o tom psal několikrát,že to nebude jen tak.

anonym

Psychotic, tvůj názor nezpochybňuji, ale kolik bylo včera ve Francii útočníků, celý pluk, nebo jak se to u nich říká?! Píšeš, koho zajímá…, ale jakmile něco řekne, něco co se někomu nelíbí, náš pan president, ví to nejen celý svět, ale snad i v jiné galaxii.

Psychotic

Obávám se, že nevím. Že se ve Francii něco stalo jsem zjistil před pár hodinami, zatím neznám detaily. Ať už jich ale bylo kolik chce, pořád se odvažuji tvrdit, že proti celkové muslimské populaci jich byl neznatelný zlomek. Pokud méně než jeden ze sta tisíc muslimů kdy spáchá teroristický útok, je skutečně důvod se bát každého z nich?

S tím o prezidentovi souhlasím. Ale spíše než zájmu o naši zemi bych to připisoval naprosté šokovanosti lidí z anglicky mluvících zemí, že v některých státech ještě existuje svoboda slova, když oni ji tam nemají.

Když Marocký prezident řekne, že ženy patří do kuchyně, bude o tom taky vědět celý svět. Když v Maroku teroristé zabijí 1,000 lidí, uslyšíme o tom jednu, dvě zprávičky. Tak už to chodí. Slovo mocnější meče.

anonym

Elk, hned by ti dal nominaci, ale nechám prostor pro další příspěvky.