Můžeme dopadnout jako indiání v USA?

Taky měli problémy s imigranty a teď mají rezervace!

Jugare, znalče kopírování, přečetl jsi pořádně otázku? Kde se zmiňuji o prvních obyvatelích USA?
Už jsi byl několikrát káran za to, že neuvádíš zdroj svých znalostí, a tak tě žádám o doplnění, odkud jsi čerpal svoji odpověď.

Nejlepší odpověď
gecco

Myslíš, že by tu na nás nějaké rezervace zbyly???
😉
Začínám hledat vhodný ´Little Big Horn´, ´Custer´ přijde sám…
😉

Další odpovědi
lexx

chtěls napsat nebyli původem z Ameriky…USA vznikly krapet pozdějc, že jo

Psychotic

Jo jo, barbakane. Jdou si pro tebe, boj se, bububu!

zjentek

klidně můžeme dopadnout jako sedláci u Chlumce

anonym

Indiáni nebyli původem z Usa!
Byli to taky imigranti.
Předchůdci indiánů přišli do Ameriky patrně v jediné migrační vlně okolo 12–13 tisíc let př. n. l., kdy probíhající doba ledová způsobila výrazný pokles hladiny oceánů, a tak mezi Sibiří a Severní Amerikou místo Beringovy úžiny existovala tzv. Beringova šíje.Předchůdci indiánů pak následovali migrující lovnou zvěř na nový kontinent.

gecco

Jugare – mám jen jeden dotázek – jak souvisí imigrace předků dnešních indiánů na území NA se současným postavením indiánů v USA???
___
Připadá mi, že současnou imigrační vlnu do Evropy bys ´řešil´ s ohledem na slovanskou imigraci tamtéž před cca patnáctisty lety…
😁

anonym

Gecco, škoda slov, ten to nechápe a nepochopí.

anonym

Lexx, a to nejsou v současné USA ty indiánské rezervace?

anonym

Jugare, tak odkud byli, ze z Plzně?

anonym

Pokud to nemáš v hlavě Barbakane,musíš to hledat,ale to,že indiáni nejsou původniími obyvateli ameriky ví i některé malé děcko,to je vše k tvé hloupé otázce.

anonym

…ale žes to napsal krasopisně a bez chyb. Jo, jo, asi máš Plžeňskou vysokou.

anonym

Nejsem povinnem psát,kde jsem čerpal,stačí si vzpomenout,pokud jsi chodil do školy.

anonym

Co máš s Plzní?
Já se tam pouze narodil a pracuji,ale nežiju.