Deli

Muzea hornictví – s prohlídkou především šachet, s jízdou důlním vláčkem… Doporučíte?

Před asi 5 lety jsem byla v Příbrami, bylo to moc hezké. Kde ještě jinde jsou tyto možnosti? (Z Vaší vlastní zkušenosti, na netu to inzerují na více místech, ale pak se tam do šachet nesmí…) Díky.

Nejlepší odpověď
salsa verde

v Českém Krumlově grafitový důl, taky moc zajímavé.

Další odpovědi
Nozdrolomo

Určitě Chrustenice. Doporučuji !

Zdroj: www.podzemi-cma.cz/chruste­nice/inden.htm

Tom.Noddy

Hornické muzeum Landek Park v Ostravě…s mož­ností sfárání do dolu, prohlídkou největší expozice báňského záchranářství na světě..a možností relaxu při tenidu, beach volejbalu nebo bowlingu!

Zdroj: www.landekpark.cz

Aluša

Hornický skanzen Mayrau, Vinařice u Kladna

Zdroj: http://www.ma­yrau.wz.cz/