zjentek

Může zkoušení sirén vadit zvěři a ptactvu?

Sirény… Zase jsem dostal šok, jako každou středu v pravé poledne, ale co ostatní zvířata a hmyz?

Nejlepší odpověď
Mc Merkurion

… tak jako nám: (všichni jsme přeci tvorové boží) >>> šok, úlek, a asi dost, protože ten náš pesan jim do toho celou dobu kecá …

Další odpovědi
Kepler

Já nevím, přes ty sirény je neslyším. Ještě že u nás nežijí papoušci, to bychom poslouchali ty sirény i po celý zbytek týdne. Pes od sousedů začne výt, kdykoliv slyší sirény policajtů nebo záchranku, ale ta polední ho nechává v klidu. Můj pes zase vyšiloval, když jsem něco zahrál na foukací harmoniku, ale tomu se nedivím.

Kryšpín

Modré, růžové, červené ptactvo, mám dojem, že jim to nevadí

autacek

Ano, pořád něco zkouší, nejen zvěři a ptactvu, člověk kdyby se něco dělo, tak ani neví co by.