zjentek

Může životní energie bejt nějak posílena?

Reezo- takže když si budu imrvére cpát nácka (http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/proc-se-rika-nacpat-si-nacka-jako-synonymum-pro-najist-se)a mezi jídly budu dělat pauzy jenom abych si schrupnul, tak budu něco jako ležící energetická bomba?

Nejlepší odpověď
da ny

Ano, universální (nevyčerpatelnou) vesmírnou energií (Reiki) ;)

Další odpovědi
marci1

Může. Máme málo pohybu, málo kyslíku, nestravujeme se až tak zdravě, zažíváme chronický stres, strach, starosti ap. To vše vysává naše omezené zásoby enzymů, potřebných pro trávení a činnost imunitního systému.
Nalaďme se pozitivně, používejme humor, smích, radost. Nestýkejme se s negativně naladěnými lidmi, kteří nám berou životní energii. 🙂

gecco

Myslím, že nejvíc životní energie nabereš činorodou činností – takovou, která ti přináší radost a uspokojení…
😉
A je úplně jedno, jestli to bude schrupnutí mezi jídly a nebo vyběhnutí si na nejbližší (či nejvzdálenější) kopec… Je to individuální…
😉

Agneta

Tvoji „životní energii“ si tady každý vysvětluje jinak…ale teď jsi to ujasnil:DDD
Nejdřív to vypadalo na super otázku, ale pokud se ptáš na budoucnost, tak ti vyložím karty a uvidíš.
Jak to dopadlo s tím alobalem, který jsi snědl s fastfoodem? Byly nějaké následky?

Reezo

Otázka je co bereš jako životní energii? Člověk nabírá energii z potravy a spánku. Pokud jde o spirituální formu energie tak to jsou jen žvásty… 🙂

zjentek

@Agneta- alobal? ..vylož mi karty a uvidíš

Agneta

Reezo >>> Ty bys ale zasloužil…k těm tvým „žvástům“ patří i pohlazení a láska – to jsou totiž taky imaginární jevy…co je pro někoho „žvást“ – je pro druhého jinak. Je to o citech – na které je někdo chudý*, a někdo bohatý:DD
*)on za to nemůže