smoulinkaq

muže žit venkovská kočka v bytě? zvykne se tu?

Nejlepší odpověď
famen9

Podle toho jak je agresivní (co jsem někdy já) a nebo jak ji vycvičili (ne jako psa)
Doplňuji:
(já zvířátka miluju)

Další odpovědi
anonym

Pokud bude mít kobereček na splátky, proč ne?!

NelieM

Asi si bude těžko zvykat, ale co jiného jí zbyde..

marketa54321

Nemyslím si..bude naštvaná lítat po bytě, shazovat věci a snažit se žít stejně akčně, jako to mohla dělat venku…jediným východiskem je chodit s ní co nejčastěji ven, klidně i na vodítku, pokud se stěhujete do jiného města a bojíte se, že by utekla a zabloudila…