Rokio

Může žebrák přijít na mizinu?

Co myslíte? Je to možné?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, tak jako blbec o rozum.

Další odpovědi
Dismas

Jistě, nečetl jsi Povídky malostranské?!

klumprt

Jistě. O tom pojednává Cimrmanova pohádka Jak chudák do ještě větší nouze přišel.

Zde: http://www.cim­rmanuvksaft.cz/cim­rmanovo-haraburdi/cim­rmanovy-pohadky/jak-chudak-do-jeste-vetsi-nouze-prisel/

mosoj

Samozřejmě, to nejcennější co má, je jeho život.

Hans51

Vzhledem k tomu, že se Vám blíží maturita, měl byste znát Nerudovy Povídky malostranské. Je v nich jedna povídka s názvem Přivedla žebráka na mizinu.