zzzlatokopka

Může zdravotní pojišťovna použít mé osobní a kontaktní údaje k tomu, aby mi zasílala nevyžádané marketingové sdělení?

Já jsem klientem této pojišťovny už víc než 20let a nyní mi přišel dopis podepsaný ředitelem pro marketing, abych jim sehnala 6 lidí co se k nim přihlásí a oni mi dají 3000kč na solárium nebo masáže atd.

Jsem si jistá, že jsem žádné marketingové sdělení nepožadovala, ani jsem jim neudělovala souhlas pro použití mých osobních údajů pro marketingové účely.

Může zdravotní pojišťovna takto zneužívat os. údaje pro marketing?
Přišlo to i vám?

Všem předem děkuji za odpovědi:-)

Nejlepší odpověď
ivzez

Nemůže.

Další odpovědi
gecco

Otázkou je, zda nějaký takový souhlas ´nevnořili´ třeba do všeobecných podmínek…
😉
Osobně bych poslal doporučený dopis (ale psal bych jej nejdřív zítra 😉 a důrazně protestoval.
Var. B – zavolal bych přímo onomu řediteli a tomu to ´vytmavil´ (s předcházejícím upozorněním, že si hovor nahrávám). Ale taky raději až zítra – někdy su cholerik…
😉

Drap

Nepřišlo mi nic takového. Myslím , že pojišťovna toto může. Napsala vlastně jen dopis s nabídnutím jisteho benefitu za protislužbu svému klientovi.

jirka F

ne(teda pokud s tím souhlasíte tak pak ano ale jinak ne!)

zzzlatokopka

Jde mi hlavně o to, že zdravotní pojištění není dobrovolné, má ho každý a změnit pojišťovnu je k ničemu, pokud to může udělat jedna, může i druhá:-(((

gecco

A pak že zdravotní pojišťovny nemaj´ prachy…
:-OO

zzzlatokopka

Na solárko mají, jen na ty nemocné lidi ne:-(((

A vem si, jak je solárko prospěšné:-)))

gecco

Na desinfekci akvária nebo nafukovačky jak dělané…
Já bych do toho nevlez´…
😉

zzzlatokopka

Do čeho bys nevlez?

gecco

Do solárka…
😉
Mám klaustrofobii a už CT mi dalo pěkně zabrat…
😉