Jindri

Muze zanet zubu vyvolavat i jine potize a bolesti v tele?

Nejlepší odpověď
beer

Každá „porucha“ organismu může vést k dalším poruchám. Právě proto seriozní lékaři vždy řeší prvopočátek všech potíží.
Takže ano, od zubu může začít leccos.

Další odpovědi
Drap

Bohužel může a při delším neléčení se to i dost často stává.

WeeBear

Vše je možné.

Když mi bylo asi devět, měla jsem ještě mléčňáky zcela prolezlé kazy (ještěže o druhé zuby už pečuju..), jednou mě začalo strašně bolet ucho, jako při zánětu, šla jsem s mamkou k ušnímu a ten mi řekl, že musím jít co nejdřív na trhání jedné stoličky, jinak se to bude rozšiřovat.. Zub byl vytrhnut a bolest po čase odezněla.. Toť moje zkušenost.

Smozřejmě příčin může být neskutečně mnoho.

janek66

Může.A takový zánět zubu si rád „vleze“ i do srdce.Pozor na to a zuby nepodceňovat.

mosoj

Třeba zánět okostice ti nic neříká ?