BELA81

Může zánět dásní mít něco společného s neprokrvenými končetinami?

Když si pročistím dásně mezizubním kartáčkem tak po chvíli se mi studené končetiny zahřejí.
Doplňuji:
Annas:něco na tom bude.Vím že mám v ledvinách kamínky a často vysušené vlasy které jsou k tomu vlnité.Sestra a její syn mají větší problémy s ledvinami.Může to být nějaké esoterické propojení?Myslím tím problémy s ledvinami.

Nejlepší odpověď
annas

S tím, co jste uvedla, jsem se nesetkala, ale možné to je. Existuje vztah mezi dásněmi a nohama.

Vysvětluje čínská medicína. Podle ní proudí v těle energie tzv. meridiány. Z toho vyplývá, že nevyrovnaná energie v hlavním orgánu – játrech, ledvinách, plicích atd. se projevu někde jinde.

Takže z tohoto pohledu existuje vztah mezi dásněmi, končetinami, vlasy a ledvinami, slezinou atd. . Máte zřejmě nevyrovnanou energii ve jmenovaných orgánech.

Nejsem léčiitel, ale uvádím své zkušenosti. Léčím se pomocí alternativní medicíny již několik roků, takže jsem poznala příčiny různých problémů, které se dají odstranit, ale trvá to dlouho.

Nepřesvědčuji vás, neuvádím podrobnosti, protože je to složité, nerovnováha v těle se dá zjistit měřením.. Vkládám odkaz, jsou v něm i obrázky, takže uvidíte, jak vedou energetické dráhy. I kyž je třeba pochopit celý systém fungování.

Kdo nechce věřit, nemusí, nikoho nepřesvědčuji, rozhodnutí je na každém jedinci, který způsob si zvolí. Nezatracuji to, co neznám.

http://www.ezo­terika.estran­ky.cz/clanky/me­ridiany_-energeticke-drahy.html

http://www.pri­rodaleci.cz/led­viny-a-jejich-okruh/

Další odpovědi
da ny

Děkuji annas, pěkně napsáno ;)!
V zásadě vše souvisí se vším. Přidám troškou do mlýna:
Bolesti hlavy – oči, krční páteř, ledviny = špatný pitný režim – bolí jen část hlavy, Nesoulad v hormonální sféře Mg, vit. E) nebo chybí Mg, vit. B1, B3.
U pravé epilepsie – bývá kámen v močovém měchýři. Další souvislosti:
žlučník – loket, kolena – ledviny (pokud se nejedná „jen“ o mechanickou závadu), střeva – plíce, močový měchýř – mozek, pohlavní orgány – uši a paty na došlápnutí, SI skloubení – kyčle, oči – látková výměna (ledviny, játra, žlučník, střeva = kazí se zrak, glaukom). Cévy – šumění v uších (nebo z hluku opotřebovaný sluch), kotník – játra.
Bolest holení u dětí asi do 6 let – pro jisttu vyšetřit ledviny na Nefrologii. Je toho mnohem více.

Kelt

Lidský organizmus je komplex, kam zahrnujeme nejen všechny fyziologické složky, ale také psychiku, myšlení a pod. Pokud proudí energie , je organizmus zdravý, pokud je někde porucha, nějaký orgán funguje špatně, projeví se to na jiném orgánu. Podle čínské medicíny, jsou orgámy propojeny, jeden orgán působí na druhý, během 24 hodin má každý orgán maximum a minimum – Každý je účinný 2 hodiny. Důležitá je energie vnitřních orgánů – srdce, plíce, játra, ledviny, slezina.
Více v knize napří. Taoismus pro zdraví a jiné.
Například existuje vztah mezi plícemi a kůží,