Jack 12323

Může začínající obchodní firma získat dotace od státu 200 milionů korun?

Nejlepší odpověď
dubraro

Záleží na tom, komu patří a kolik z těch 200 mio upadne někomu do soukromé kapsy…

Další odpovědi
Edison

Za splnění zákonných podmínek a dalších náležitostí… klidně.. proč by ne?

Klaproth

Pokud splní podmínky, tak proč ne?

Drap

Proč ne, pokud dodá vše potřebné k nějakému vypsanému dotačnímu programu, tak třeba i více a nejen od státu, ale třeba i s EU, nebo Norských fondů.

Pepa25

Tisíce firem dostaly dotaci do 3 měsíců od založení – sestava je v odkazu. Většinou jde ale o max. desítky tisíc korun. Ale samozřejmě někdo mohl dostat i 200 mil. Kč – pokud znáte název, můžete si to na daném webu ověřit …

Zdroj: https://dotacni-parazit.cz/distance

Kazatel

Tak jistě, obzvlášť pokud se jedná o firmu vyčeněnou z koncernu Agrofertu. Tam bych žádný problém neviděl.