lukas.zmizik

může z nadměrné psychické zátěže zkolabovat policejní vyjednavač při vyjednávání?

http://novinky­.zmizik.com
Doplňuji:
Tak pár lidí se na tu mojí blbost nachytalo…

Nejlepší odpověď
ingi

Vyjednači by měli mít speciální zkoušky a být podrobeny výcvikům ve stresu a jiných dalších faktorech působící na jeho tělo a psychiku. Ale každý je člověk, takže se to může stát.. Ale mělo by to být vyjímkou.

Další odpovědi
Marinak

Víte o tom že pokud kopírujete design, tak se dopuštíte trestného činu?

Lucijej

Tak aprílový článěk :o))