kadli

Muže windows sledovat můj počítač?

Dobrý den rád bych se zeptal jestli muže windows sledovat můj počítač, jestli muže sledovat mé soubory a nebo třeba když si do pc nainstaluju nějakou „nelegální“ aplikace nebo hry (ne že bych je stahoval) a když tak kde se to dá vypnout. Mám windows 8.1.
Předem děkuji za odpověď.

Odpovědi
honza19hk

operační systém snad ne,nebo aspoń o tom nevím.Tohle dělají různé nežádoucí programy, ty ale antivir najde a zlikviduje.

arygnoc

oficiálne nie.
ale ruku do ohňa by som za to nedal.
podobne ako iné programy (podobne ako všetky prehliadače a aplikácie).
stačí už len keď máte nastavené aktualizácie čohokoľvek (včítane antivírusu) a dáta sa z počítača len tak valia.

;-Q

jáára

oficiálně Windows 10 TP používá keyloger. takže sleduje každý stisk klávesy.

Windows 8.1 ne. je to finální produkt.

ptáč

Vepište odpověď…PC komunikace se servery společnosti Microsoft probihaji sifrovane, takže nikdo z lidí neví, co vše se z PC odesílá. podobná tma vladne i u Androidu, který neustále využívá síť.