Avatar uživatele
Kepler

Může vyklánění se z oken vagónu způsobit úraz?

Pamatuju se že ve starších rychlíkových vagónech byly vícejazyčné nápisy „Nevyklánějte se z oken, Не высовывайся из окна, Nicht hinauslehnen“, aj. Neměli bychom to dělat protože tam jsou beu – beu – beu – betonové sloupy?

https://pixaba­y.com/photos/tra­in-passenger-tracks-947323/

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? marci1, aliendrone před 1366 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Může. Sice je to nepravděpodobné, ale přesto. I v metru máš nápis ,,neopírejte se o dveře".

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hufnágl

Pokud nevystrčíš tělo více než je zdrávo, nic se ti nestane, ale pokud jsi jel ve vlaku, který táhla lokomotiva na uhlí, měl jsi hubu černou od sazí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Malvína

Je to nebezpečné a já se v tom ani dřív nevyžívala. Naši mě strašili, že mi něco může utrhnout hlavu, něco mi proti větru prudce vletět do oka a tak dále. Nějaké podobné případy jsem snad i zaznamenala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Samozřejmě. Betonový nosník je dosti blízko vlakové soupravě. Mládež posilněná alkoholem, drogou ap. ti může také hodit na hlavu třeba pivní láhev. Někteří „silní“ jedinci dokonce přelézají z okénka do okénka. Fakt „frajer“.:-))
https://www.bles­k.cz/clanek/zpra­vy-krimi/557756/hrani-se-smrti-u-brna-hlupak-prelezal-ve-vlaku-z-kupe-do-kupe.html

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aliendrone

Fakt je, že jednou mě šlehla větev nevím čeho (byla to fakt rychlovka) přes xicht, ale většina těch beng-beng-beng sloupů je dost daleko, pokud tedy oknem nevylezeš na půl těla. ;) :)

Ale s dojetím vzpomínám na lumpárny, které jsme s kámošema plodili právě v této souvislosti. (sříkání spreje s barvou z okýnka v okamžiku projíždění protijedoucího vlaku atd., jistě znáš) ;) :D :D

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

alien:
No dovol, já a sprayer? Všem bych dal doživotní rekreaci někde na Sibiři. My jsme vyhazovali akorát prázdné flašky od šnapsu a když jsme trefili nějaké návěstidlo, vydávalo to krásné zvuky. Pak jsme ještě zkoušeli jak velký šutr se dá položit na kolej, aby to kolomotiva ještě zvládla. To bys nevěřil, co všechno zvládla!

před 1366 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
aliendrone

Kepler>>> Ty LUMPE, to kvůli TOBĚ máme globální oteplení! Něco použít a pak prázdný obal zahodit místo recyklace! ;) :D :D

před 1365 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek