Adéla Joon

Muže vyjít z 8. třídy?

Muže moje kamaradke vyjít z 8? … Chodí do 7 a má na vysvědčení tři čtyřky a to z Aj Matik\y a fyziky chce jit na cestovní ruch.

Nejlepší odpověď
anonym

Doba povinné školní docházky je stanovena a pokud během té doby někdo potřebuje na učivo školního roku několik let,může se stát, že i když někdo chodí do školy devět let,stejně vyjde ze sedmé třídy. Tedy pokud na doporučení psychologa není dotyčný jedinec přeřazen na speciální školu . V případě tvojí kamarádky netuším čím má opodstatněné ambice ohledně výběru školy. Určitě ne prospěchem,zna­lostmi a snahou…:D