JájsemRaibek

Může velbloud zmrznout?

Kolem zpoceného muže na velbloudu projede svěží muž na kole. Muž na velbloudu se ptá: „Prosím vás, to vám na tom kole není horko?“
„Kdepak, čím jedete rychleji, tím víc vás proudící vzduch ochlazuje.“
Muž tedy přiměje svého velblouda k šílené rychlosti. Žene ho, až velbloud padne na zem a nejeví známky života. Muž na něj zírá a nevěřícně říká: „Nekecej, že jsi zmrznul!“

Nejlepší odpověď
Awe

Toto slovní spojení (zkratku) nepoužívám a sám nemám rád, ale WTF?

Další odpovědi
Mravenec

Představa velblouda který drkotá zuby a všechny chlupy vztyčené mi přivodila záchvat smíchu. 😁

(nejsem škodolibej) 😁