zjentek

Může v nějaký zemi vůbec existovat zákon, kterej by v mírových podmínkách umožňoval lov, odchyt a třídění člověka?

Nejlepší odpověď
arygnoc

samozrejme.

jedná sa o každé stíhanie zločinca, človeka, ktorý porušil zákon.

:-Q

Další odpovědi
bolak

Může, záleží na vládě jestli to schválej, ale pochybuju že by si něco takovýho politici troufli vodhlasovat, pravděpodobně by to totiž byli právě oni kdo by byl na řadě jako první.

Quimby

Může. proč by nemohl, ale o žádné takové zemi nevím.

Fyzik

Státy OSN to z principu dělat nesmí a zbývá Vatikán, Palestina, Cookovy ostrovy a Niue, které všechny podepsaly různé lidskoprávní úmluvy a tudíž to tam taky není možné. :)