zjentek

Může užívání antikoncepce po celou dobu těhotenství nějak závažně poškodit dítě?

Antikoncepce užívaná po celou dobu jednoho těhotenství. https://www.no­vinky.cz/koktej­l/clanek/a-40303783?dop-ab-variant=100&seq-no=5&source=hp

Nejlepší odpověď
Kepler

Jak píšou ve článku, holčička je zdravá, ale to ještě nemusí znamenat, že futrovat se antikoncepčními hormony během těhotenství je neškodné. Kdo ví, jestli se tím lékařský výzkum vůbec zabýval, během těhotenství stejně nelze podruhé otěhotnět. Ten článek mi přichází dost neuvěřitelný.

Další odpovědi
Edison

Na to Ti relevantně odpoví tvůj lékař!!!

da ny

Může a nemusí :)
HA neexistuje (jako za krále klacka) jen v tabletách.
Existují tělíska s uvolňováním hermonů, injekce atp.
U některých typů toho HA „svinstva“ ženy menzes vůbec nemají.
Spoléhají na dobrý účinek, někdy tedy i baští a neví…
Pravděpodobně však musí být velmi neznalé, neinformované nebo naivní,
aby žily v „bludu“ do 10 minut před porodem :)

zjentek

Edison, ty kokote! (;(;(;

Edison

Nebo si snad myslíš, že by Ti dochtor něco tajil?? 😁