Lů18

Může úrazovou pojistku, uzavřít i člověk, který má úraz?

Může uzavřít úrazovou pojistku i člověk, který má úraz, jedná se o úraz oka nejspíš s trvalým následkem? Vím, že některé pojiš´tovny nechtějí zdravotní dotazník, i já sem ho nemusela vyplňovat (v obě uzavírání pojistky, sem měla ruku v sádře), ale nevím, jak je to u takového úrazu.
Děkuji za odpověď :)

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Ano může, ale na probíhající úraz se plnění nebude vztahovat. Sice nechtějí vyplňovat dotazník, ale podpisem stvrzuješ svůj zdravotní stav.
Pokud bys chtěla uplatnit nynější úraz, mohla by ses dopustit pojistného podvodu.

Patricks

Příspěvek smazán administrátorem.