zjentek

Může Ukrajina použít proti Rusku zbraně, které má o nich v muzeu?

https://upload­.wikimedia.or­g/wikipedia/com­mons/thumb/e/e­e/RSD-10_2009_G1.jpg/1920px-RSD-10_2009_G1.jpg

Odpovědi
elkon

Ve válce se neřeší odkud zbraně jsou, ale zda jsou účinné.

paul1

Asi ano. Stejně by mne zajímalo, jak se bude této válce říkat. Když začínala, asi málokdo očekával, že bude mít tolik obětí.

aliendrone

Twl bejku, co všechno zkusí jeden z vlastními občany nejnenáviděnějších režimů, který u moci reálně drží jen zahraniční soldateska (tzv. „dobrovolníci“) a neomezená pomoc NATO – to nikdo neví.

Z 18 milionů uprchlíků (nadpoloviční většina muži podléhající mobilizaci) se vrátilo 8 (většinou ženy). Za loutku Volodymyra a jeho zkorumpovanou bandu kriminálníků NIKDO bojovat nechce (s vyjímkou imaginárních vojáků v našich médiích). To, co místní UKáčka říkají, že se tam děje – z toho ti jde hlava kolem. Tohle je jen nepatrná třešnička na dortu. >
https://pravda24­.cz/hlavni-zpravy/ukrajinci-pritvrdili-v-mobilizaci-do-valky-berou-i-bezruke-vojaky-hledaji-v-obchodech-i-na-ulicich/micha­elahanelova/

Takže KDO VÍ, co Volodymyrův režim Ukrajincům ještě provede. Twl je mi jich FAKTICKY líto. Zemi totálně rozkradli/roz­prodali západu, dluhy mají astronomické a jestli jsme my (Črdel) vnitřní kolonií západu, tak oproti Ukrajincům si ještě můžeme šťastně pískat. 😕