DanielDrábek

Může učitel hodnotit žáka když daný žák je doma a není distanční výuka ?

Nejlepší odpověď
annas

Co znamená, když je žák doma? Zkouší se přece ve škole před žáky, nebo indilviduálně před komisí.

Z tohzo plyne, že po příchodu po nemoci, by učitel neměl žáka hned zkoušet, protože žák nemá totiž procvičenou látku opakováním. Zbytečně se žák dostává do stresu.
Je to jedna z možností, ale vaše otázka je příliš obecná, takže záleží na tom, jak má škola nastavený školní řád a to, zda jde o dlouhodobou či klrátkodobou nemoc a kolik hodin předmětu žák zameškal.

Další odpovědi
_Bůh_

proč ne

elkon

Málo informací. Neznáme danou situaci.