DaZd

muze tridni ucitel dat napomenuti bez udani duvodu?

neprisel jsem do skoly zrovna kdyz jsem mel mit referat(hodinu vyucuje tridni ucitel) po uzdraveni a prichodu do skoly i s omluvenkou podepsanou rodici jsem se dozvedel ze mam kvuli tomu napomenuti. Muze tohle tridni ucitel udelat?

Nejlepší odpověď
annas

Chybí zásadní informace. Omluvili vás rodiče nejppzdějí druhý denl, když jste onemocněl? . Pokud to tak nebylo, porušil jste školní řád. Třídní vám může udělit napomenutí.
Jako student máte určité povinnosti a ty byste měl dodržovat. Třídní vás vede k tomu, abyste si uvědomil, že škola „není holubník“. .

Pokud jste byl v termínu omluvený, tak by vás třídní neměla kárat.