_136

Muže toto zaměstnavatel dělat slušným zaměstnancum nabírat do kolektivu lidi špatného charakteru?

Jak muže dopustit zaměstnavatel aby na už i dělnické profese nabíral lidi s kriminální minulosti a psychickou labilititou?

Odpovědi
Schluker

Zaznam v rejstriku trestu neni a ani nemuze byt sam o sobe prekazkou pro zamestnani, tedy az na vyjimky. Zamestnani trestanych lidi je naopak spolecensky vysoce zadouci! Labilnich lidi po svete beha i mimo delnicke profese… zamestnavatel hodnoti spise ochotu a schopnost pracovat a plnit zadane ukoly a cile.

da ny

Opět: vyhledejte si význam slova charakter!
Ten má pokřivený i mnohý inteligent, politik, stejně jako dělník.

Pokud „maká“ a podílí se tak na vytváření hodnot, charakter zaměstnavatele nezajímá.
Na trhu práce je nedostatek pracovních sil ochotných/schopných pracovat.
Jsou provozy/fabriky, které jsou plné bezcharakterních osob (sedí i v kancelářích),
ve kterých pracují „zkrachovalé existence“.
Je přece chvályhodné, že osoba s kriminální minulostí pracuje. Proč by měli být izolováni
a spoléhat na státní sociální podporu. Budete je živit Vy? Kdysi měli všichni právo a povinnost pracovat. Lidé „štítící se práce,“ končili i za 1. republiky v pracovních táborech.

jáára

Taky jsme tu jednoho měli, občas něco zmizlo, ale samé blbosti.
Sprcháč, máslo, kus sýra, žárovka atp…
Já si jenom ťukám na čelo, proč?