bolak

Může toner vyschnout, když je tiskárna dlouho nepoužívaná?

Pokud ano tak za jak dlouho zhruba k tomu může dojít.

Nejlepší odpověď
Hlada

Toner v laserové tiskárně nemůže nikdy vyschnout. Je to umělohmotný prášek.

Další odpovědi
mosoj

U inkoustové kartridge teoreticky ano, ale trvalo by to několik let. Zde je ale problém s tiskovou hlavou a jejími tryskami. Ty mohou zaschnout a dost často to bývá konečná pro tiskovou hlavu.

S laserovkou nemám zkušenosti ale bude to něco podobného.
Toner se teoreticky taky někdy vypaří, ale ty trysky a tisková hlava zde nejdou.

Doplňuji:
No vidíš. Dokonce je to prášek !!

janulee

U nás nehrozí, že vy vyschl toner. My máme takovou spotřebu, že kupujeme často. Jen nevím kde kupovat kvalitní, když nechci kupovat originál vždy.

jahodovka

Tonera má kvalitní tonery ať už originál nebo kompatibilní. U nich určitě vybereš dobře a nebudeš zklamaná.

janulee

Kuknu na to. Děkuji, my máme opravdu spotřebu docela velkou.

Broccoli

Zkuste pročíst https://www.kva­litni-tonery.cz/ ..... Většinou při delším nepoužívání mi zaschne, ale vše se dá vyřešit. :)